Кожного дня юрко думав про той випадок, йому було дуже соромно повертатися влітку до села. він зрозумів, що брав від світу лише те, що задовольняло його примхи і не розумів поведінки дівчинки з чистою душею.
наступного літа юрко повернувся до села, як і раніше його радісно зустрічали хлопці, а йому було соромно дивитись їм в очі, але він тепер вислухав кожного і радів їхнім розповідям. він стояв і подумки шукав навколо тосю. і ось, нарешті, сором’язливо вона вийшла з хати з вудочкою, привітно усміхнулась юркові і запропонувала усім разом підти до річки.
Ответ дал: Гость
тема: ліричний герой зізнається в любові до всього, що його оточує. ідея: адьорість, оптимізм, бо природа і лір. герой- єдине ціле. вірш має життестверджуючий пафос і в змалюванні єдності людини і природи перегукується з віршем о.олеся " чари ночі". жанр-інтимно-філософсьа лірика. римування перехресне віршовий розмір- ямб чотиристопний. метафори: даль ясніє, стоїть у глибині, вітер грає. епітети: тремтячі зграї, пречиста надія, синя глибина. порівняння: серце б*ється як в огні. риторичні оклики: мені дозволить дух життя! ходім! інверсія: голубів тремтячі зграї. черкають неба береги. анафора: кленусь; і-і-ї. повтор(рефрен): черкають неба ереги.
Ответ дал: Гость
-лироэпическое произведение,то есть рассказ,изложенный в поэтической форме,,мифического характера.сюжет обычно заимствуетса из фольклора. часто кладутса на музыку.
песня-наиболее распространенная форма вокальной музыки,легко запоминапющийся ,поэтический текст.
Ответ дал: Гость
рід: лірика
жанр: рефлексія
розмір: чотиристопний ямб
римування: суміжне
тема: відображення основних проблем його сучасності; поет закликає зберегти всі скарби людської культури.
ідея: звеличення любові до життя.
алітерація: м,с,г.
асонас: і,е,и
анафора: іреторичні оклики: мені дозволить дух життя! ходім!
Популярные вопросы