Ідея-це прославити таку велику любов девушкі.ей говорили виходити заміж за багатого, але вона все ж не погодилася, а чекала свого любімого.тема-це, напевно, любов дівчини до козака.главная думка-це показати як потрібно любити ну і я ще раз повторюся .. це прославити таку велику любов і вірність дівчини .. ну якось так .. влаштовує?
Спасибо
Ответ дал: Гость
любити маму це - в роботi,не засмучувати поганими вчинками,дарувати подарунки, говорити ласкавi слова.
Ответ дал: Гость
щаслива людина- це дуже багатограний вираз. у кожної людини своє щастя. але я вважаю, що щаслива людина- це сімейна,добра,небайдужа до світу людина. у цієї людини завжди кожен день - це нова цікава весела історія. навіть, коли сталося лихо у житті,людина завжди повина радіти кожній своїй хвилині прожитій у світі.у такої людини завжди все гаразд зі здоров‘ям і сім‘ю. з такою людиною завжди хочеться спілкуватися і товаришувать.
Популярные вопросы