Ну це легко! просто прочитай важливі абзаци.а за ними план.звісно усе писати не треба але декілька можна…
Спасибо
Ответ дал: Гость
здорові зуби-це вагома складова нашого здоров"я. я ретельно дваю про чистоту та здоров"я своїх зубів.
щодня вранці та увечері чищу їх. роблю це старанно. після прийому їжі протягом дня полощу рот. для цього використовую спеціальний розчин на основі лікарських трав, "лісний ". я споживаю овочі,фпукти,м"ясо,рибу,яйця. такі продукти корисні для зубів. стараюсь вживати менше солодощів та цукерок.
я дбаю про своє здоров"я, тому двічі на рік відвідую стоматолого.
Ответ дал: Гость
президент- це дуже відповідальна професія у нашій країні. я багато чув(ла) від батьків та дорослих про нашого презиента, що він погано робить свою працю. міркуючи, я зрозуміла, що я хочу стати президентом.
якщо б я була президентом, то я народові своєї країни: і інвалі, і дітям з дитбудинку,і людям з малоприбуткових сім‘й. я би працювала дуже активно та кропотлив, б кожній людині чим могла.
у цьому творі я прикликаю людей у свого президента країни і інколи йому або прислухуватися до нього, бо президентом може стати не кожен.
Популярные вопросы