Зсамого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. клімат, рельєф, - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. природа таким чином впливала на становлення національного характеру. ознакою здоров'я людини і природи є краса, гармонія, приємні пахощі, краєвиди. тому нас неприємно вражає, коли, мандруючи лісом, ми раптом натикаємося на залишки "цивілізації": пластикові пакети, посуд, ганчір"я, це безладдя псує красу, воно відбирає в людини те здоров"я, яке вона могла б отримати від здорової природи. природа дуже хвора, земля потребує твоєї, людино, турботи й заслуговує на твою любов.
Спасибо
Ответ дал: Гость
скільки існує народна творчість, стільки ж існує пісня. вона скрізь: і в журбі, і в радості, на весіллі, і на похованні. мати співає над дитиною, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахи. кріпаки у своїх піснях виливали весь біль та ненависть до панів та неволі. все, що наболіло, нездійснені мрії, розпач, надію, смуток та тріум народ вкладав у пісні.
чарівність пісень заколисує і відчиняє вікна у те, чим жили люди, що хвилювало їх на протязі багатьох віків. послухай пісні в різних країнах і краще зрозумієш історію та людей цієї країни.
Популярные вопросы