Єу любій нашій школі різні типи класів. і чимало в нашій школі класів-лоботрясів. у цих класах добрі діти, гарні та веселі, і відразу після школи мчаться до оселі. не цікавить їх навчання та не тягне в школу, їм пошвидше би до друзів і собі додому. у цих класах усі діти ну зовсім не вчаться. і заходити до них вчителі бояться. діти скачуть та грохочуть, голасно сміються, їх ніяк не зупинити - жарти так і ллються. і навіщо вони ходять в нашу гарну школу? краще взялися б за розум та і йшли додому. там вони би посиділи та поміркували, як себе потрібно вести, щоб їх поважали.
Спасибо
Ответ дал: Гость
это не "приказка", а народная примета. квакша - это древесная лягушка, которая действительно квакает к дождю.
Ответ дал: Гость
чисте повітря, справжні українські традиції і українська культура - все це ми можемо побачитив трускавці. трускавець є головнім оздоровчим курортом в україні, красою карпатських гір і десятками свердловин з яких добувається чиста цілюща вода. в цьому місті можна не тільки позбутися від хвороб ,а й чудово відпочити. я завжди мріяла поїхати в трускавець, спробувати цілющої води, побачіти людей які шанують українські традиції, ходять у вишиванках і розмовляють рідною мовою.
Другие вопросы по: Українська література
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Можете написати коломийки на тему шкільного життя...
Популярные вопросы