Павлусь справжній ледарь ! ще змаличку батьки можна сказати підкорялися павлусеві , виконували всі його забаганки .. а натомість отримали панночку яка не вміла нічого робити ( та ні павлусь вмів тільки лежати та їсти ) розміри павлуся - а які ви думаєте у ньго розміри , якщо він тільки й те робив що їв і їв ..
Спасибо
Ответ дал: Гость
рахира было много наследственных пороков - злодийкуватисть, жестокость, нечестность, зависть - и не брезговала их. она поддерживала все темные инстинкты в саве и этим привязала его к себе.
анна всеми характеризуется как добрая, умная, благородная и порядочная девушка. она способна на искренние и пылкие чувства. но не может противостоять родственникам, над ней издеваются. одинокая душа не знала, к кому прислониться, поэтому не устояла перед михайловой любовью, не нашла в себе силы уберечь его детей. хорошо, что анна нашла в себе силы жить дальше, работать, быть такой же хорошей, и, наконец, заслужила счастье.
Ответ дал: Гость
Думи та історічні пісні мають між собою багато схожого (наприклад, оповiдний характер, наявнiсть сюжету), але відрізняються один від одного. думи більші за розміром, ніж історичні пісні, будова дум складніша. пісню співають, а думу виконують речитативом (повільним проказуванням, схожим на спів). дума виконується у і народного інструмента - ліри, кобзи, бандури. римування та метричний рисунок e дум і пісень різні. пісні мають чiтку поетичну форму: усi рядки пісні мають однакову кiлькiсть складiв, наголошені i ненаголошені склади чергуються в певному порядку. пісні подiляються на строфи, об´єднані мiж собою римою. у думі ж рядки рiзнi за кiлькiстю складiв, думи не подiляються на строфи. можна сказати, що у думі мелодiя пiдпорядковується тексту, а у пісні - навпаки.
Популярные вопросы