найбильше я циную в людях це тещо що деяки люди вирни,добри,вичливи и виховани.а також деяки люди щас бувають не виховани не вичливи и так дали,з цими людьми не приемно спилкуватися.а з вихованими,порядними и добрими спилкуватися легше и добре.люди деяки зараз обзиваются и кричать неприлични слова але такими не потрибно бути.сами найкращи люди це вирни,добри.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. справжні друзі завжди прийдуть на в скрутну хвилину, дадуть добру пораду. друзям і важка робота під силу. недарма в народі кажуть: «не май сто рублів, а май сто друзів». адже в дружбі-велика сила. тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!
Популярные вопросы