Дуже тяжко виділити одну найголовнiшу заповідь .але все ж таки, я вважаю, що це : "не нічого того, що є власністю ближнього твого. бо, людина схильна до того, щоб дивитись на своїх ближніх та порівнювати свої достатки з чужими. так було й так буде''.але головне, мені здається, не в тому, щоб щось іншої людини, а в тому, щоб перемогти це відчуття, щоб переступити через це і піти далі. але це дуже складно зробити - завість робить своє діло. тому, саме ця заповідь здається мені найскладнiшою и найголовнiшою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожній людині мила своя сторона. на рідній землі людина почувається господарем. тут вона наполегливо трудиться, отримує задоволення від життя. на чужині людина завжди почувається незатишно, залишається чужою, сумує за своєю домівкою. там вона ніколи не почуватиметься вільною та щасливою. їй не вистачає тепла рідного дому, друзів. лише рідна земля дарує кожному з нас впевненість у собі. любіть свій рідний край,свою землю! тому і кажуть в народі: "для мене ж той край найкращий,де виросли крила мої"
Ответ дал: Гость
тарас шевченко-,сон,заповіт,кавказ,наймичка,думи мої, думи мої,іван підкова,причинна,до основ'яненка.
леся українка- соnтrа sрем sреrо! ,лісова пісня,конвалія,надія, і все-таки до тебе думка лине…,і ти колись боролась, мов ізраїль…
Популярные вопросы