Зроби свiй текст подiбний ! пройдуть роки. життя героїв складеться по-різному. дядько чепіжний впаде у одну з ям, які викопував для звірів. він теж буде немічний і , можливо, почне співчувати старому вовкові. настануть спокійні дні для сіроманця, він житиме у сашка. сусіди, бачачи лагідний характер вовка, перестануть боятися його. галя стане ветеринаром. вона залишиться працювати у рідному селі. лікуватиме хворих тварин. сашко вивчиться на лісника. здійсниться його мрія. він зі своїм сіроманцем стане надійним захисником і охоронцем лісу.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я згодна з думкою "життя-найбільший людський скарб"
на мою думку і справді життя найбільший людський скарб, тому що життя це неоціненний дар наданий нам при народженні.кожна людина народжується на цей світ з якоюсь метою,ціллю.наприклад, лікарі народжуються для того щоб рятувати життя іншим людям, вчителі, щоб передати свої знання своїм учням,навчити їх чомусь.саме тому життя-найбільший людський скарб.
отже, кожна людина народжується з якоюсь метою, ціллю.тому життя-найбільший людський скарб.
Популярные вопросы