Уповісті "земля" рахіра, на противагу михайлові й анні, змальована темними барвами. сава і рахіра — втілення духовної деградації людини. їхній зв’язок уже сам по собі був гріховним, тому що вони — близькі родичі. рахіра мала багато спадкових вад — злодійкуватість, жорстокість, нечесність, заздрість — і не цуралася їх. вона підтримувала всі темні інстинкти в саві і цим прив’язала його до себе. сава, не маючи твердого морального підґрунтя, пішов на братовбивство й також занапастив себе.
Спасибо
Ответ дал: Гость
книга – одне з найбільших див, джерело знань для школяра, студента, кожної людини книги відкривають нам світ, уявити минуле, заглянути в майбутнє. любов до книги починається з дитинства і продовжується все життя. недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить, хто багато читає, той багато знає. скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? цього ніхто не знає. читати потрібно все життя. . книга-це єдиний вчитель, з яким ми не розлучаємося все життя.
Ответ дал: Гость
щаслива людина- це дуже багатограний вираз. у кожної людини своє щастя. але я вважаю, що щаслива людина- це сімейна,добра,небайдужа до світу людина. у цієї людини завжди кожен день - це нова цікава весела історія. навіть, коли сталося лихо у житті,людина завжди повина радіти кожній своїй хвилині прожитій у світі.у такої людини завжди все гаразд зі здоров‘ям і сім‘ю. з такою людиною завжди хочеться спілкуватися і товаришувать.
Популярные вопросы