Образ галі «хіба ревуть воли» надзвичайно трагічним постає в романі образ галі. вона уособлює дівочу красу, подружню вірність і моральну чистоту — найпривабливіші риси українського національного характеру. саме в стосунках із галею якнайповніше розкриваються багатий внутрішній світ чіпки, його кращі людські якості. дівчина не сприйняла способу життя свого батька й поставила коханому умову для одруження — покинути розбійництво. отже, людина може бути сильнішою за долю, попри все вона здатна обирати шлях добра. галя мріяла тільки про чесне господарське життя, у своєму домі сама все робила з радістю: «і яке воно тобі те щастя здасться, коли до всього я сама своїх рук не доложу, не поклопочуся біля всячини? » дівчина щиро вірила, що коханням відверне чіпку від злодійства. образ галі розкривається в інтимно-побутовому плані. ця красуня, «польова царівна», що зачарувала чіпку з першої зустрічі й потім стала його дружиною, зросла в злодійській сім’ї. та все те зло, що оточувало її з дитинства, не спотворило душу дівчини. добра, щира, справедлива, галя є чіпці на якийсь час повернутися до чесної хліборобської праці. та слабкими виявилися сили молодої жінки, зломилися під тиском брутальних умов. побачивши всю безодню злочинів, у яку потрапив чіпка, зрозумівши, що не зможе його врятувати, галя накладає на себе руки.
Спасибо
Ответ дал: Гость
народився у чугуєві в україні, походить з родини військового поселенця. одним із його предків був український козак ріпа. хлопцем учився у місцевій іконописній майстерні. в 20 років подався до столиці російської імперії - санкт-петербургу.
з 1883 року в петербурзькій малювальній школі, у 1864-1871 роках — у петербурзькій академії мистецтв (учень і. кримського), яку закінчив з золотою медаллю і відбув у студійну подорож до італії і франції
перебування за кордоном
за конкурсне полотно «христос воскрешає дочку іаіра» рєпін отримав право на шестирічне перебування за кордоном в якості академічного пенсіонера за державний рахунок.
рєпін самовільно скоротив перебування за кордоном, де був у 1873-1876 рр., хоча витратив час на вивчення музейних збірок та творів сучасних французьких майстрів. більше того, дещо несподіваний у вчинках художник виставив деякі свої твори в паризькому салоні, незважаючи на заборону петербурзької академії. сам малював відносно мало. для звіту передав у академію полотно казково-театрального характеру «садко у підводному царстві» (1876). за пізнішими оцінками найбільш цікавими були етюди монмартру та веля.
Популярные вопросы