Народна пісня "гомін, гомін по діброві" належить до козацьких пісень. запорозькі козаки — мужні захисники своєї рідної землі. кожен хлопчик змалку готувався до служби у війську. на запорозькій січі був вій кодекс честі: треба виявляти мужність і стійкість у боротьбі ворогами, не кидати товаришів у біді, ставити громадські інтереси вище особистих. хоч жінки, матері й залишалися самі, все ж вважати за честь посилати в запорожці чоловіків та синів; не прощали зради. служба козацька важка й небезпечна, дуже часто не поверталися неї, падали на полі бою. про це й говориться у творі. у пісні використані традиційні для фольклору прийоми паралелізму (паралельне зображення явищ природи й людського життя), діалогу, трикратного повторення, вживаються ласкаво-зменшувальні слова.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я розумію це так,що праця-це одна з найголовніших ступенів досягнення успіха і мети.людина,яка не витрачає марно час,плідно і старанно працює,отримуе за свою працю гарний результат і повагу.у людини,яка шанує
працю є все для життя: їжа,одежа і сім*я.
тому працю потрібно поважати і не лінуватися,бо саме вона зробити нас щасливими.
Ответ дал: Гость
тому що люди яки створюют пiснi,казки та т.i.цi люди хочуть щоб про ихних казок та пiсень обмiрковували у школi,на вулицi,на роботi.
Популярные вопросы