1) горе а не риба.2)нова домівка риби.3)новий співрозмовник говорющої риби.4)запросини риби в гості.5)приготування до святкового обіду.6)здивування заклопотаної жінки.7)не винна смерть говорющої риби.8) не може повірити у смерть найліпшого приятеля.9)розмова бляшанки і шакала.
Спасибо
Ответ дал: Гость
як і решта неокласиків, рильський безпосередньо своєю творчістю не реагував на політичні події і протягом 1920-х років цілковито ізолювався від радянської дійсності, лише подеколи в одвертій формі (наприклад, у вірші «на світі є співучий лянґедок») чи у вигляді іронічних «відступів» (як у «чумаках» чи поемі «сашко») виявляв обурення проти ідейно-політичної та літературної атмосфери, що панувала тоді.
это стихи какие доказывают что он неоклассик
Ответ дал: Гость
вірш м. рильського «солодкий світ! » сповнений радості життя, розуміння його привабливості й неповторності. особливо цінні вияви справжніх, чистих почуттів («погляд, ніби пролісок несмілий», «ніби спогад нерозумно-милий»). мабуть, треба пройти довгий шлях мук нерозуміння, щоб поцінувати те, що є, відкрити для себе «солодкий світ».
Популярные вопросы