1. ця ситуація порушує зу "про захист прав споживачів" 2. так, тому що товар мав істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця). 3. якщо ви купили неякісний товар , то потрібно пред’явити чек та куплену річ продавцю. в ідеалі, вам повернуть витрачені гроші. коли чек не зберігся, все одно звертайтеся до продавця з проханням повернути кошти. вам не хочуть ? звертайтеся до старших на зміні (адміністратора, директора чи керівника продавця). вони повинні забрати у вас зіпсовану річ та повернути кошти. крім цього, можете подати скаргу на продавця, що відмовлявся вам .
може статися так, що «старші» відмовляться віддати гроші. тоді кажіть, що будете звертатися до директора магазину. контактна інформація міститься в «куточку споживача». починайте записувати його координати або ж зателефонуйте та поскаржтеся на працівників. такі проблеми їм навряд чи потрібні. не є – існує «книга скарг та пропозицій», яка повинна знаходитися в тому ж «куточку споживача».
якщо і це не , пишемо заяву на фірму/магазин у найближчому відділенні іння з питань захисту прав споживачів, контакти якого повинні бути розміщені в «куточку споживача». вашу скаргу зареєструють. потім потрібно провести перевірку та відповісти вам. проблема в тому, що магазин повинні попередити за 10 днів до перевірки. за цей час всі недоліки можна «викорінити». хоча до незапланованої перевірки складніше підготуватися.
Популярные вопросы