Одного разу мені було сумно і я вирішила піти до мого сусіда барона мюнхгаузена,адже він завжди дуже цікаво розповідає різні захоплюючі історії. -доброго дня,дядю барон! - сказала я. -добридень погостювати? -так. хотілося б послухати якусь нову історію,-відповіла я. -добре,-сказав мюнхгаузен,- може по чашечці чаю? -не відмовилася б! барон приніс чай з самого острову індобар,як він сказав. -отже,про що ти хочеш почути сьогодні? -про щось найцікавіше,найбільше і взагалі про най-най! -є ілька років тому я вирішив на найбільший материк на планеті – африку. спочатку я виїхав з черняхова в адєсу переплив чорний океан,а потім через протоку босфор потрапляю в середматерикове море і перетинаю його. я бачив гори контурна карта та був у найбільшій пустелі світу сахар.отже я пішов з півночі на південь до півострова сомалі.від нього я полетів на корові,яку мені дали на сомалі(адже п-ів сомалі в перекладі звучить «піди подої корову») на схід до влк. кілімантано. це найпотужніший вулкан планети.також я був на найбільшому водоспаді вікторія і найдовшій річці кінг-конго.далі я пішов на північ до річки ніс ,переплив бордове море,потрапив на аравійський п-ів і через айрак та туреччину знову переплив чорний океан і повернувся на україну. -дуже цікава розповідь бароне! і вам,я цими знаннями,що здобула про африку та про все най-най поділюся на ії! ми якраз цей материк вивчаємо. але зараз вже темно і мені потрібно йти… я обов’язково прийду завтра! -допобачення я впевнений,що ти такі гарні знання ніколи не здобудеш! і за них будеш отримувати тільки гарні оцінки. сподіваюсь …=) допобачення!
Спасибо
Ответ дал: Гость
его в 1832 году лермонтов сочинил!
отворите мне темницу,дайте мне сиянье дня,черноглазую девицу,черногривого коня.
иван мятлев "розы"как хороши, как свежи были розыв моем саду! как взор прельщали мой! как я молил весенние морозыне трогать их холодною рукой!
пушкин "буря"ты видел деву на скалев одежде белой над волнамииграло море с берегами,бушуя яро в бурной мгле.
Популярные вопросы