Обін гуд. образ сміливого та безкорисного героя дуже популярний в фольклорі будь-якого народу. протягом всієї історії людства таких героїв наділяли якостями, яких часто просто не вистачало в суспільстві. в різних країнах та на основі різноманітних історичних фактів існували герої свого часу. одним з таких героїв є робін гуд. фольклорні про нього популярні і в наш час та практично не втратили актуальність. суспільству і сьогодні не вистачає героя, бо такі проблеми, з якими боровся робін гуд, залишилися. героя робіна гуда наділили такими рисами характеру як сміливість, доброта, благородство та справедливість. підкреслює індивідуальність чудове відчуття гумору. комунікабельності героя теж можна позаздрити, бо в нього дуже різні друзі. він прекрасно товаришує зі звичайними ремісниками, непогано ладить з творчими натурами та багато спілкується з представниками духовенства. його друзі завжди поруч і готові підтримати в будь-якій ситуації. вони свято вірять в перемогу добра у всьому світі. сьогодні не часто зустрінеш таких безкорисних та відданих товаришів. на боротьбу з несправедливістю робіна гуда наштовхнули ганьба та приниження, які він почав відчувати після втрати сімейного майна. маєток батька відібрали і сім’я залишилася в злиднях. саме цей випадок примусив героя зібрати навколо себе борців з несправедливістю.
Спасибо
Ответ дал: Гость
баран-непомнящийбаран-непомнящий — герой сказки. стал видеть неясные, волновавшие его сны, заставлявшие подозревать, что "мир не оканчивается стенами хлева". овцы стали глумливо именовать его "умником" и "филозофом" и чуждаться его. баран захирел и умер. объясняя случившееся, овчар никита предположил, что покойный "вольного барана во сне видел".богатырьбогатырь — герой сказки, сын бабы-яги. отправленный ею на подвиги, вырвал с корнем один дуб, другой перешиб кулаком, а увидев третий, с дуплом, залез туда и уснул, устрашая окрестности храпом. слава его была велика. богатыря и боялись, и надеялись на то, что он во сне сил наберется. но проходили века, а он все спал, не приходя своей стране на , что бы с ней ни случилось. когда же при вражеском нашествии к нему подступились, чтобы выручил, то оказалось, что богатырь давно мертв и сгнил. его образ столь явно был нацелен против самодержавия, что сказка оставалась не напечатанной вплоть до 1917 г.
Ответ дал: Гость
начать сочинение нужно с того, что предсатвляет собой водка. в этом же абзаце следует написать характеристики водки.
в следующем абзаце нужно изложить то, как водка влияет на огранизм человека, в частности, на мозг. желательно упомянуть список болезней, которые вызывает данный спиртной напиток. сказать, что он неё умирают люди.
в заключении нужно упомянуть, кто изобрёл водку, её альтернативные варианты (самогон).
Популярные вопросы