Фея хотіла нове життя малюку, але вона зробила все тільки гірше. це можна назвати ведмежою послугою, люди сприймали його талановитим, прекрасним. та це все тільки розбещувало його. не можна присвоювати собі чужі заслуги. ставлення до малюка було не виправданним через подарунок феї рожі-гожі
Спасибо
Ответ дал: Гость
потому что вся наша жизнь построена на любви..на любви к маме,которая подарила тебе жизнь,к родным и
Популярные вопросы