У другій половині 1940-х років було утворено дві Німеччини через те, що СРСР та США ділили Верхню і Нижню Німеччину на свої зони впливу. СРСР контролювала Верхню Німеччину, а США - Нижню. Це відбулося через те, що СРСР і США були головними силами, які перемогли Нацистську Німеччину в Другій світовій війні. Утворення чотирьох Німеччин могло б відбутися, якби Інші країн, такі як Великобританія чи Франція, також учасники в Другій світовій війні, але їхні зони впливу на Німеччину були менш значущими, ніж зони впливу СРСР та США. Таким чином, було утворено дві Німеччини, а не чотири.
Спасибо
Ответ дал: Гость
Союзники россии - ,голландия,пруссия,речь посполитая союзники - швеции - ганновер
Ответ дал: Гость
Врезультате разгрома наполеоновской армии в россии, в европе активизировалось национально освободительное движение. патриотический подъем 1812 года оказал огромное влияние на рост самосознания народов россии.
Популярные вопросы