світову науку збагатили талановиті вчені, які працювали в Україні. Великий внесок у розвиток математики зробили професори академіки В.Стеклов, Д Синцов, С.Бернштейн - засновник Київської алгебраїчної школи, яка досліджувала найважливіший розділ алгебри - теорію груп. Для розвитку фізики і радіофізики багато зробив професор Харківського університету Д. Рожанський - основоположник Харківської школи радіофізики. Розробкою проблем молекулярної фізики і термодинаміки у Львівському університеті займався М.Смолуховський, який своїми працями створив основу для молекулярно-кінетичного обґрунтування другого принципу термодинаміки. Вагомих результатів у фізичній хімії досягнув професор Харківського університету І.Осипов, в органічній хімії - професор Київського університету С.Реформатський. У Львівському університеті питання загальної і фармацевтичної хімії вивчав засновник наукової школи хіміків у Львові Б. Радзішевський, дослідження з фізичної хімії тут проводили С.Толочко, В.Кемула.
Спасибо
Ответ дал: Гость
в западной азии около 2700 лет назад (в 7 веке до н.э.)
называется медь
как медь, бронза, железо и т.п.
Ответ дал: Гость
о зарождении и развитии монгольского государства надо сказать особо, потому что на долгие годы его трагически сплелась с судьбой земель, стала неотделимой частью российской во второй половине xii - начале xiii в. на огромных пространствах от великои китайской стены до озера байкал жили многочисленные монгольские племена. собственно монголы были одним из этих племен именно это племя дало потом название всему монгольскому государству татары были другим здешним племенем, кочевавшим в районе озера бу- ир-нур. они враждрвали с монголами, но позднее объединились под их началом. но случилось так, что во внешнем мире и особенно на руси именно это название - «татары» закрепилось за нового государства
Популярные вопросы