Вважається, на Вернадського Володимира Івановича сильно вплинув голодомор в Україні в 1933 році. Люди гинули від голоду в країні, яка найбагатша природними ресурсами. Вернадський не хотів, щоб люди вмирали від голоду. Тому він написав працю про автотрофність людства і створив теорію, в якій пропонував людству перейти на нову форму харчування – автотрофне живлення. Також з 1933 року Іванов Порфирій Корнійович почав своє практичне загартування, щоб побудувати життя без потреби в їжі та знайти в природі засоби до безсмертя. Іванов пішов у природу без потреб, в одних трусах літом і зимою, щоб знайти в природі засоби і люди не вмирали. Так потім виникла теорія і практика автотрофного живлення – наука.
Спасибо
Ответ дал: Гость
1)сегодня утром было холодно,но к обеду солнце начало немного, но всё же греть землю.к вечеру опять
утро -22*с
день -19*с
обед - 21*с
вечер -24*с
2) (я тут полазила и нашла вроде интересно)
вашингтон, 31 августа. за последние сутки скорость ветра в тропическом шторме "катя", который накануне образовался в атлантическом океане, возросла с 72 километра в час до 96 километров. как передает "интерфакс", ссылаясь на cnn, в настоящее время шторм в 1,7 тыс. км от ппять !
Ответ дал: Гость
сходства: клеточное строение, наличие мембраны и цитоплазмы, обмен веществ
отличия: у прокариот нет оформленного ядра, одна кольцевая хромосома, отсутствуют аппарат гольджи, митохондрии,клеточный центр.
Популярные вопросы