Через різне походження, дводольні відрізняються різноманітністю вегетативних і репродуктивних органів. навіть найвідоміші ознаки зберігаються не завжди, серед дводольних зустрічаються представники з нетиповими ознаками, а іноді з окремими ознаками, характерними для однодольних.насіння : зародок однодольних має одну розвинену та одну недорозвинену сім'ядолю, тоді як зародок дводольних має дві розвинених сім'ядолі.квітки : частини квітки у однодольних кратні числу три, тоді як у дводольних — кратні числу чотири або п'ять.стебло : у однодольних, провідні пучки у стеблі дифузні. у дводольних, на відміну від них, провідні пучки розташовуються кільцеподібно, а між деревиною (ксилемою) і лубом (флоемою) знаходиться особлива тканина — камбій, що забезпечує вторинне потовщення.і пагони : у однодольних вторинні пагони зустрічаються рідко, але вони дуже часті в дводольних.пилок : у однодольних, пилок має одну борозну або пору, тоді як у дводольних таких структур три.коріння : коренева система звичайно дифузна у однодольних, тоді як у дводольних корінець зародка найчастіше перетворюється на головний корінь, здібний до довголітнього існування.листя : у однодольних, головні листові жилки мають пералельну ію, у дводольних листя, як правило, з сітчастим жилкуванням. листова пластинка у дводольних часто розчленована, краї її виїмчасті або зубчасті.
Зрадістю відповім тобі. у однодольних, зародок з однією сім'ядолею. мичкувата коринева система стебло - трав'янисте тип листка - простий паралельне або дугове жилкування квітка - тричленна запилення найчастіше вітром
Спасибо
Ответ дал: Гость
у батьків такий генотип: аа. тобто у них домінантною ознакою є кароокість а рецесивною блакитноокість. але у дитини домінантною ознакою виявилася блакитноокість.
дано:
а- кароокість
а- блакитноокість
р чол. аа + жін. аа
аа аа аа аа
к. к. к. б.
Ответ дал: Гость
диагностика производится с специальных аппаратов такие как "оберон","биорезонанстная диагностика" и тд.
корекция-
биорезонанс
биорезонансное обследование организма (вегето-резонансное), это усовершенствованный метод фоля (диагностика фолля). суть в том, что каждый орган человека имеет свою определенную частотную характеристику. когда орган здоров она совпадает с эталоном в базе программы.проведена огромная работа по анализу изменения характеристик и сопоставления им заболеваний. прибор определяет текущие характеристики органа пациента, программа сравнивает полученные данные со своей базой, в которой содержатся как идеальные характеристики исследуемого органа, так и все возможные заболевания. есть изменение в органе - значит можно определить, чем оно вызвано: болезнью/вирусом или грибком/паразитом. определяется комплекс первопричин: почему орган не здоров или кто поселился в любимом организме.
Популярные вопросы