Аднойчы я устала з пастели и убачыу снег.У мяне были каникулы.я пойшла з сябрами на вулицу надвор'е было снежное усюду ляжау белый сняжок.Мы катались на санках и каньках было весяла!
Вось такой быу хороший и вяселы дзень!
Вот ночью было слышно як воиць воук .
Спасибо
Ответ дал: Гость
он был отличником
всегда учился на хорошие оценки
Ответ дал: Гость
1)кароткая летняя ноч з бесперапыннымі навальніцамі2) навучыцца чаму-то вельмі добра3) нечакана4) адмовіць пры сватаўстве5) так жартаўліва ці іранічна казалі пра людзей, якія атрымалі сумніўнае вышэйшую адукацыю.6) стаць неадэкватным
Популярные вопросы