розум це є знання. знання це скарб кожного з нас і нікто не оже їх у нас забрати розуму можна лише навчитися, позичити або забрати розум так як і знання не можна забрати.
Ответ дал: Гость
я вважаю,що книга джерело знань.читаючи її ми відкриваєм для себе багато таємниць дізнаємось щось цікаве та повчальне .протягом всього життя ми звертаємось до книги.
отже,книга не тільки дає змогу отримати знання ,ай вчить ,як на світі жить.
Популярные вопросы