Зима-це прекрасна пора року.вона дарує багато радості особливо дітям.щороку люди: прикрашають ялинку, ліплять сніговиків, граються в сніжки, а найголовніше готуються до новорічних свят-це все дарує нам зима. зима має ніжні , холодні кольори, все навкруги стає білим-білим неначе хтось розлив білу фарбу.багато тварин лягає у сплячку, всі квіти, комахи також переживають кожну зиму сплячи. кожна пора року по собі гарна, але найкраще спостерігати за білою зимою..найкращі фрукти зимою-мандаринки, а фільм-"сам вдома. вся сімя збирається біля телевізору , їдять фрукти та дивсяться фільми. саме ця пора року зближує родини. ще коли вода замерзає і стає льодом, всі мерщій беруть санки або ковзани і веселяться та радіють зимі. по україньськім традиціям є зимнє свято-різдво.на різдво готують кутю, дітки колядують, а старші щедрують. багато чудес трапляються саме зимою і всі ваші мрії обов'язково збудуться саме в цей час. ) це я так швиденько щось придумала, не знаю чи сподобається)
Спасибо
Ответ дал: Гость
мабуть у кожному українському подвір*ї росте кущ калини.
навесні вона вбирається білим цвітом, мов наречена. а між ним шепоче широке сліпучо-зелене листя.після дощу на листочках дзвенять краплинки роси.
коли приходить осінь, кущ зачаровує нас своїми червоними кетягами, які тримають міцні стебла, багряним листям .у ягодах калини поєдналося красиве і корисне, тому що вони гарні ліки.
мої бабуся з дідусем люблять сидіти під калиною літніми вечорами, насолоджуючись її красою.
Ответ дал: Гость
мурахи бувають чорні і рижі. вони дуже трудолюбиві.ці комахи знищують шкідливу гусінь.
Популярные вопросы