людина-частина природи. ми пов'язані з природою ізалежимо від неї. тому охорона природи-це охорона людини. коли природа зазнає ушкоджень, це спричинює зміни в житті людини. життя погіршується. тож дбаючи про цілісність природи, людина захищає себе. відновлення природних багатств покращує й наше життя
тож, охороняймо природу , щоб продовжувалося життя на нашій планеті.
Ответ дал: Гость
жовтень-батенько холодний, але листопад ще холодніший. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Відредагувати речення .1.слухаючи пісню на очі наверталися сльози...
Популярные вопросы