я вважаю, що коли збрехав один раз, то ти думаєш "а, ніхто не взнає, зроблю ще".і так людина все більше і більше бреше, поки її не викриють.потім вона буде каятись, але зробленого вже не повернеш.і потім ту людину будуть дуже зневажати.
не кажіть неправди, бо дійсно "маленька неправда тягне за собою велику брехню"!
Ответ дал: Гость
чи любиш ти читати книжки
так, я люблю читати книжки. чому? для мене книжка - ще джерело інформації. читання приносить мені задоволення. я вважаю, що не буває не цікавих книжок, просто не завжди читач готовий до отримання тієї інформації, яка міститься в тій чи іншій книжці. що до мене, я люблю читати книжки про велику вітчизняну війну, але разом з тим, мені подобаються твори миколи трублаїні і олександра пушкіна. читаючи книжку, я занурююсь у вирій подій, переживаю, , знаходжу та кохаю разом з головним героєм. інколи, після того, як книжка прочитана, я намагаюсь побудувати свою сюжетну лінію. я замислююся над вчинками героїв і думаю, як би я вчинив на їх місці.
Популярные вопросы