За вживанням слова української мови поділяються на дві великі групи: слова, що виділяються за ознакою активності вживання (слова активного та пасивного словникового складу), та слова, які виділяються за сферою вживання. слова активного та пасивного словникового складу
Спасибо
Ответ дал: Гость
мова — це характер і духовна могутність народу. саме він дає їй силу й красу. у своїх піснях він творить зразки неперевершеної поезії, а його генії і таланти високо підносять авторитет рідного слова, вплітаючи у вінок своєї культури найкрасивіші троянди. отакі квіти вплели в той вінок і т. г. шевченко, і леся українка, і олександр довженко, і олесь гончар та інші генії українського народу. нас, українців, знають інші народи по безсмертних творах наших співвітчизників. краса українських народних пісень давно до себе увагу видатних знавців фольклору і в нас на батьківщині, і за її межами. один з російських письменників натхненно сказав про українське слово: "українська музика та поезія є найрозкішніша, найзапашніша з усіх гілок світової народної творчості". саме українські думи передавалися національними гомерами-кобзарями, які дивують розмахом козацької відваги. на високості людського духу підносить мову рідної україни геній тараса шевченка. у його творах легко і природно звучить слово. я пишаюсь і плекаю кожне слово рідної мови, передане нам у спадок від наших предків. треба вивчати, розвивати, берегти свою мову, бо без неї народ перестає бути самостійним, незалежним і багатим.
Ответ дал: Гость
у слові ялинка буква "я" позначає два звуки -" йа" ( тому що стоїть на початку слова),а в слові ганнуся буква "я" позначає звук "а" (тому що стоїть після приголосної)
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
За вживанням лексика української мови поділяється на ?...
Популярные вопросы