Юрій [-'0=0-] 4 б., 5 зв. день [-'0=] 4 б., 3 зв. синє [-'0/=0] 4 б., 4 зв.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я дуже люблю свій зошит! мені він подобається тому що у мене там багато гарних оцінок, немає дирок, коректору, закреслень,не замащений. мій зошит це просто чудо. я люблю його і думаю що він любить мене
Популярные вопросы