Молодому тепліше в сорочці , а старому в кафтані. а ось друге прислів`я я нажаль не
Спасибо
Ответ дал: Гость
чисте сумління - основа моральності людини
на мою думку, людина повина бути моральною. тобто, бути толерантною, справедливою, не зраджувати друзів тощо. якщо людина є такою, то у неї чисте сумління.
а якщо, людина не є моральною, тоді що? кожна людина має шанс виправитися. але не кожен його використовує. чому? хтось просто не усвідомлює своєї неправильності, інший боїться вибути з компанії. непотрібно нічого боятися, чи соромитися, потрібно все постійно усвідомлювати, та зважувати.
отже, я думаю, якщо у тебе чисте сумління, то ти є хорошою людиною.
Ответ дал: Гость
літо-літечко.цікаво,а скільки вже літніх канікул було в тебе? це легко полічити.і всі вони різні.як же їх запам'ятати? спробуй щоліта записувати враження про найцікавіші дні канікул.
Популярные вопросы