Моя подруга купила соби крису коли ми шли ей хтось позвонив вона бросила крису и пишла кудись а я забрала её и она у меня уже 3 года.
Спасибо
Ответ дал: Гость
на мою думку, весна – найкраща пора року.
я її дуже люблю, тому що з приходом весни все оживає. на гілочках дерев з’являються листочки, пробиваються перші квітки – проліски. повітря стає теплим та лагідним. ночі коротші, а дні довші. все прокидається після довгої зимньої сплячки. як чудово прокидатися в ранці під спів веселих пташок.
я думаю, що всі люди на світі люблять весну. як чудово весною!
Ответ дал: Гость
Для українця барвинок - це не просто квітка: це - символ любові та вірності, тому барвинком наші пращури прикрашали весільний коровай, його вплітали у вінок дівчата. гарні квіти чорнобривці користуються особливою любов'ю українців і є народним символом: ці квіти згадуються у багатьох народних казках та піснях. серед рослин-символів в україні слід насамперед згадати вишню (символ світового дерева, рідної землі, життя, матері, тощо) та калину — символ вогню, крові, життя. українці дуже люблять і поважають вербу: її освячують в вербний тиждень - тиждень перед великоднем. дуб є особливим деревом для всього слов'янського світу: дуб символізує безперервність життя та вічність буття. деякі тварини, наприклад, бик (тур), коза, бик та кінь були символами задовго до прийняття нашими пращурами християнства. птахи-символи для українця - це лелека, зозуля, ластівка, журавель, і, звісно, співучий соловейко. ластівка є символом відродження природи навесні, а також злагоди, подружнього щастя та добробуту.
Популярные вопросы