Дуже доброю людиною я вважаю свою дорогу бабусю олю. вона мало думає про себе, але завжди піклується про нас, своїх рідних. я часто приходжу до неї в гості. тоді бабусечка пече мої улюблені духмяні пиріжки з картоплею або з вишневим варенням. бабуся хвилюється, чи тепло я вдягнений. коли я хворію, вона готує для мене гарячий компот з вітамінами. моя бабуся не любить сваритися та кричати. вона завжди вмовляє спокійним голосом. тому люди до неї теж ставляться доброзичливо. бабуся оля добра не тільки до своєї родини. вона є також іншим людям, своїм подругам та сусідкам. а також бабуся любить тварин. кожного ранку вона годує бездомних котів та невеликих собачок на вулиці. а одного пухнастого кота василя бабуся взяла до себе додому. так моя добра бабуся подарувала безпритульному котові рідну домівку.
Спасибо
Ответ дал: Гость
калина-символ україни.кажуть,що в калині -материна любов і мудрість.калина цвіте під кінець весни.цвіте вона білими квітами,згодом на місце квітів з являється ягоди.аосень прикрашає яскраво-червоні ягоди,які ховаються під золотими-багряновими листями.люди дуже цінували калину.
Ответ дал: Гость
я хочу бути доброю,ласковою та понімати других,дорогих для тебе людей.
Популярные вопросы