осінь чудова пора року, за що її не любити.я дуже люблю цю порироку, за її красу та мелодійність. нещодавно пройшовся осінній дощ, кругом свіжість, лісові тварини готуються старанно до зимової сплячки. з кожним днем дощі все частішають, стає холодніше, трава жовтіє, птахів спів майже не чути, бо більшість вилетіли у вирій. у лісі настала
Ответ дал: Гость
якщо використовувати не всі букви то можна скласти слова : марки, марка,тона,рота, раки , манти, роман, та ін. з усіх букв слова не виходить
Популярные вопросы