Як складно вивчити тему частки! годі й думати, що це взагалі можливо запам*ятати! бодай би хоч половину засвоїти! мовляв, якщо проявити наполегливість, тоді все можливо. еге ж, та ще якщо витратити на це багато часу.
Спасибо
Ответ дал: Гость
лагідним словом нікого не образиш, можна приклад з іншого прислів'я: слово не горобець, вилетить, не піймаеш. навіть коли робиш зауваження, треба казати це лагідним словом, а гострим, звісно ж заробиш собі тільки ворогів, бо в цьому виказується лише неповага до співрозмовника. згадаймо ж, як нам робить зауваження мати? лагідно, спокійно. звісно ж це приємно чути, а гострі слова нас ображають, нам це не приємно і ми починаємо казати у відповідь теж саме. виходить, що ми становимося ворогом тій людині, яка нас образила, а дружимо та спілкуємося з тією, яка лагідно звернулася до нас.
Ответ дал: Гость
вишивка завжди в українців була одна з найулюбленіших способів прикрашання одягу.але українці любили прикрашатиі весільний рушник, гуцульські писанки,оселю,скатертини.українські вишиванки - неперевершені в своїх візерунках. вони є оберегом українсього народу.
Популярные вопросы