Там переходить шлях уповні.будь довічно,злагодо,між нами.він сміявся дуже радісно.сяє вдалині вогник у вікні.і радісно і сумно мені.
Спасибо
Ответ дал: Гость
не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння боже, колиска людства, втілення краси i добра. з перших кроків людини на землі вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!
Ответ дал: Гость
мабуть,не варто перелічувати причини,з яких знання іноземної мови,хоча б базове,стає абсолютно неоюхідним у сучасному світі.
коли ж ідетьсяпро знання рідної мови-тут все має бути ще очевиднішим.але багато для кого ,на жаль ,необхідність таких знань неочевидна.навіщо її вчити,я ж і так можу говорити нею.-доводились мені чути від однолітків .та думка про те,що гарний розмовний рівень-вершина володіння мовою,повністю хибна.
Популярные вопросы