Кореспондент. доброго ранку. я - ганна, кореспондент журналу "школяр". чи є у вас пара хвилин, щоб відповісти на декілька питань? петро. доброго ранку! звісно, ганно, із задоволенням. мене звати петро, я вчуся у восьмому "б" класі. к. скажіть, петро, ким ви хочете стати, коли виростете? п. звісно, я хочу стати щасливою людиною. к. а щодо професії? ви вже знаєте, яку професію оберете? п. так. я хочу бути лікарем. к. а яким саме лікарем ви хочете стати? лікарі бувають безлічі спеціальностей, як вам відомо. п. так, я це знаю. я хочу стати хірургом-офтальмологом. к. а чому саме така спеціальність? п. бо це - дуже важлива і благородна професія. ці лікарі врятовують людині зір. нещодавно моїй бабусі хірург-офтальмолог повернув змогу гарно бачити світ. якби не цей лікар, вона напевно була б сліпа. к. розумію. але ж ви знаєте, яка це відповідальність? не боїтеся? п. ні. я буду дуже гарним хірургом. я вважаю, що робити свою справу треба тільки відмінно. к. згодна з вами. бажаю вам успіху. дякую за інтерв'ю. п. гарного вам дня, ганно.
Спасибо
Ответ дал: Гость
не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння боже, колиска людства, втілення краси i добра. з перших кроків людини на землі вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!
Ответ дал: Гость
яскравi - темнi, похмурi, тмянi
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Діалог на тему моя майбутня професія у формі інтервю...
Популярные вопросы