Космонавтика-це сукупність галузей науки і техніки,що призначені для дослідження й освоєння космосу й позаземних об,єктів.починаючи з кінця 1980-х років людство планомірно здійснює пілотовані польоти з метою освоєння космічного простору,вивчення сонця,комет.дослідження космосу надзвичайно важливе для картографування,вивчення ресурсів землі,метерологічних явищ. 4 жовтня 1957року відбувся перший запуск першого в історії срср штучного супутника землі.ця дата вважається початком космічної ери.а12 квітня відбувся перший політ людини у космос. людина,яка здійснила цей політ-ю.о.гагарін.
Спасибо
Ответ дал: Гость
коли я читаю книгу я мов потрапляю в інший світ там де є сміливі герої та злі. вони на своєму прикладі вчать нас сміливості, розуму та мужності. з книжок ми набуваємо добрих рис з добрих героїв та убуваємо злих із злих героїв. отже, я згоден з прислів"ям: "книга вчить, як на світі жить", бо вона й насправді вчить нас жити.
Ответ дал: Гость
колись я був уже на морі.так мені там дуже , а як море може не сподобатись? море - це ніби відображення неба,таке безкраєта мрійливе.воно захоплює тебе своєю природою.я люблю плавати в морі та гратися з хвилями.а вечорами прогулюватися по березі,слухати шепіт вітру,шум морських хвиль,та вдивлятися в сяйво зірок.прощаючись з морем я копійки,щоб повернутися до нього знов.це є така цікава традиція.
Популярные вопросы