я важаю,що кожна людина має здобути освіту,стати успішною.для цього потрібно вчитися.в процесі навчання людина розвиває свій талант.кожен з нас мріє бути успішним,професійним спеціалистом.а для цього треба докласти зусилля.знання-це наш скарб,який ми здобуваєм навчаючись.маючи такий скарб,ми зможемо досягти успічів у житті.
Ответ дал: Гость
я уявляю прялю-чарівницю старенькою бабусею, що з білої вовни пряде різне прядиво.з ранку до пізньої ночі вона працювала не рук. і завдяки їй на дворі у нас намело великі кучугури снігу.
Популярные вопросы