Під деревами то там, то тут можна побачити острівці снігу, що осів і потемнів. з-під нього пробивається ще несмілива, тендітна зелень, нагадуючи, що весна не за горами. подвір'я повниться пташиним співом, серед нього виділяється гомін синиць.
Спасибо
Ответ дал: Гость
вчитися - перший обов'язок сучасного школяра. а як вчитися, то це справа самого учня. декотрі вчатся погано і звісно отримують погані відмітки. декотрих навіть сварять за погані оцінки. інші вчаться відмінно і отримують нагороду за старання. я вчуся на достатній рівень, мені вичстачає цього. звісно, завжди я мріяла стати відміннецею, але роки йшли, навантаження збільшувалися, і мрія тихенько згасала. зараз я вважаю, що навчання потрібне саме мені, а не батькам та вчителям ,адже вчуся я для себе, щоб потім йти по життю освідченою людиною. на мою думку потрібно гарно вчитися не тільки для того щоб досягти успіхів у навчанні, а ще й для того щоб досягти успіхів у житті . адже ніякий директор не захоче брати на роботу неосвідчену людину. тому вчитися потрібно і потрібно вчитися гарно. і це не тільки моя думка.
Ответ дал: Гость
одуванчик это-растение которое по цветёт весной. когда оно расцветает его семена распростроняются по ветру. вместо сока у него выделяется молоко и когда человек срывает его из него выделяется молоко. из этого растения чаще всего делают венок. когда его молоко поподает на кожу его потом от него будет трудно избавится. как-то так)
Популярные вопросы