україна багата на птахів. але вони не лише дарять нам радість від свого співу. птахи дуже потрібні. вони винищують шкідливих комах, зберігаючи дерева та наші врожаї. а ще хижаки їдять деяких з них. після смерті вони, як і все живе на землі, удобрюють грунт. без птахів природа була б набагато бідніша. тому їх треба берегти, як і усе що росте на нашій землі.
Ответ дал: Гость
голова (голів - корінь, а закінчення). лоб ( це все корінь). ніс (це все корінь). уста ( вуст - корінь, а закінчення). руки (рук - корінь, і закінчення). живіт ( живий - корінь, від закінчення). нога ( ніг - корінь, а закінчення). палець (це все корінь). ніготь ( ніг - корінь, хоч - суфікс). стопа ( стоп - корінь, а закінчення).
Ответ дал: Гость
підмет - галявина, присудок - була.
означення - як райдужне око(порівняльний зворот); старого.
додаток - лісу.
розповідне, неокл., двоскл., просте, пошир., не ускл.
Ответ дал: Гость
відкрийте сторінку "визначні місця(вулиці,пам"ятники), далі вгорі побачите: екскурсії заміські,екскурсії для школярів.там знайдете готові описи визначних місць.
можна взяти матеріал про софію київську,парк в м. умань, заповідник асканія нова,музеї києва.(це може бути вигадана подорож автобусом,екскурсія
Популярные вопросы