1. тренуйте свою пам'ять. 2. ніколи не переставайте вбирати нову інформацію, завжди прагніть навчитися чомусь новому. один з найбільш певних способів досягнути ефективності в навчанні – це продовжувати навчатися.3. використовуйте різні підходи до навчання. якщо зазвичай навчаєтесь, читаючи книгу, спробуйте послухати подкаст або подивитися навчальне відео. поспілкуйтеся з людьми, які також навчаються. що більше органів чуття задіяно в процесі навчання – то ефективнішим воно буде.4. діліться своїми новонабутими знаннями з іншими людьми. вчителі давно звернули увагу, що один з найкращих способів вивчити щось – це спробувати навчити цьому іншу людину. звідси й відомий анекдот про вчителя, який говорить учням: "я вам пояснюю- вже й сам все зрозумів, а ви сидите, як барани! "5. використовуйте вже засвоєні знання для того, щоб спонукати нове навчання. адже відомо – що більше ми знаємо – то більше ми хочемо дізнатися.6. намагайтесь отримати практичний досвід. ця порада не потребує рекомендацій. адже кожному відомо, що навчитися їздити на велосипеді можна тільки сівши на велосипед! ніякі теоретичні посібники не ! 7. намагайтесь знайти відповіді на проблемні запитання замість того, щоб насилувати себе необхідністю запам’ятовувати. якщо ви розумієте, навіщо вам навчатися, то сам процес стає набагато простішим! 8. вивчіть свої сильні сторони в навчанні. можливо, ви краще засвоюєте інформацію вранці, а можливо – ввечері. можливо, вам краще вчитися вдома, а можливо – в бібліотеці чи навіть на природі. таких звичок може бути безліч, і вони справді сприяють ефективності вашого навчання.9. завжди проводьте оцінку того, чому ви навчилися (проходьте тести). вочевидь, в університетах не даремно вигадали іспити. окрім свого очевидного завдання – перевірити якість знань – вони виконують ще одну важливу роль: закріпити знання ще краще! 10. перестаньте займатися багатьма завданнями водночас. навчання буде найбільш ефективним тоді, коли ви почнете повністю концентруватися на чомусь одному/
Спасибо
Ответ дал: Гость
з самого раннього дитинства і до глибокої старовини все життя людини тісно пов’язане з мовою. мова – це засіб спілкування людей один з одним. якщо людина цурається своєї мови,не любить її, вона не заслуговує на ім’я людини. дитина ще не навчилася як слід говорити, а її слух вже ловить гуркіт бабиних казок, материнської пісеньки. казки й пісеньки – це теж мова. усе, що люди роблять у світі здійснюється за мови. без неї не можна працювати. мова призначена для того, щоб служити спілкуванню людей. отож любіть і шануйте рідну мову, вона наш найдорожчий скарб.
Ответ дал: Гость
люблю осінь. осінь чарує мене своїми кольорами. на деревах тріпочуть перші жовті листочки, потім червоні, багряні, золоті. достигли сливи, груші, яблука. в повітрі пахне медовим ароматом. ще чорнобривці, жоржини поспішають доцвісти. іде дощ. тоді дощ на сніг обертається, і настає зима. і лише горобина радо буде пригощати дроздів, синиць своїми червоними .
Популярные вопросы