1. тренуйте свою пам'ять. 2. ніколи не переставайте вбирати нову інформацію, завжди прагніть навчитися чомусь новому. один з найбільш певних способів досягнути ефективності в навчанні – це продовжувати навчатися.3. використовуйте різні підходи до навчання. якщо зазвичай навчаєтесь, читаючи книгу, спробуйте послухати подкаст або подивитися навчальне відео. поспілкуйтеся з людьми, які також навчаються. що більше органів чуття задіяно в процесі навчання – то ефективнішим воно буде.4. діліться своїми новонабутими знаннями з іншими людьми. вчителі давно звернули увагу, що один з найкращих способів вивчити щось – це спробувати навчити цьому іншу людину. звідси й відомий анекдот про вчителя, який говорить учням: "я вам пояснюю- вже й сам все зрозумів, а ви сидите, як барани! "5. використовуйте вже засвоєні знання для того, щоб спонукати нове навчання. адже відомо – що більше ми знаємо – то більше ми хочемо дізнатися.6. намагайтесь отримати практичний досвід. ця порада не потребує рекомендацій. адже кожному відомо, що навчитися їздити на велосипеді можна тільки сівши на велосипед! ніякі теоретичні посібники не ! 7. намагайтесь знайти відповіді на проблемні запитання замість того, щоб насилувати себе необхідністю запам’ятовувати. якщо ви розумієте, навіщо вам навчатися, то сам процес стає набагато простішим! 8. вивчіть свої сильні сторони в навчанні. можливо, ви краще засвоюєте інформацію вранці, а можливо – ввечері. можливо, вам краще вчитися вдома, а можливо – в бібліотеці чи навіть на природі. таких звичок може бути безліч, і вони справді сприяють ефективності вашого навчання.9. завжди проводьте оцінку того, чому ви навчилися (проходьте тести). вочевидь, в університетах не даремно вигадали іспити. окрім свого очевидного завдання – перевірити якість знань – вони виконують ще одну важливу роль: закріпити знання ще краще! 10. перестаньте займатися багатьма завданнями водночас. навчання буде найбільш ефективним тоді, коли ви почнете повністю концентруватися на чомусь одному/
Спасибо
Ответ дал: Гость
як рослина не може рости без коріння, так і людина не може жити без батьківщини.
бог подарував нам україну-щедру землю, ніжну пісню,солов"їнумову. моя україна- це й працьовитий і талановитий народ. ая лише маленька частинка його.
я люблю свою рідну землю. цієїлюбові вчить мене т. г. шевченко, безсмертний кобзар. за свою синівську любов шевченко платив довгими роками заслання,поневірянням на чужині, за неї готовий був "душу погубити".
отже,любити україну ми повинні завжди: і в щасливі дні, і в години нещасть.
Популярные вопросы