Кожного дня я дивлюся "маша і ведмідь".цей мультик показує мені,що в життєвими будь-якій ситуації,є позитивні сторони.розповідає,як правильно вчинити з різними життєвими проблемами.є мені подолати свої страхи.показує і висміює людські недоліки, нікого при цьому не образивши. я дуже люблю мультик "маша і ведміль".
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожній людині найбільше подобається розмовляти з розумними,ввічливими людьми.особисто мені подобається розмовляти з батьками.до них ти можеш звернутися у будь-який час.батьки завжди зрозуміють,дадуть розумну пораду.
Популярные вопросы