Напевно всіх нас цікавило питання, чому ж людина з віком стає розумнішою? давайте повернемося на 10 років назад, згадайте якими ми були ще маленькими. можливо навіть не всі добре говорили. але у історії 10 років не несуть ніякого великого значення, адже деякі битви, засідання тривали ще більше. всі ми, звсіно ж, з віком стаємо мудрішими, адже стільки приходиться нам, людям, переживати, та знаходити певний вихід із ситуації. за певний час у нас буває стільки проблем, що здається, ми вже знаємо вихід із кожного невигідного положення. тому з кожним роком ми стаємо розуміти все більше і більше. саме час дає нам змогу багато чого зрозуміти і зробити, цінуйте його, бо це найбільший подарунок!
Спасибо
Ответ дал: Гость
весна чи осінь - ці дві пори однаково заворожують нашу свідомість. адже тільки зараз ми можемо побачити журавлинні ключі. що в них такого заворожуючого? та, насправді коли ми дивимося в небо, відчувається справжнє життя.
коли вони прилітають до нас, птахи зрозуміти, що прийшла ! пора кохання, пора свят, прокидання усього живого.
журавлинний ключ символізує щось безкінечне, щось вічне. те до чого тягнеться душа, від чого щімить серце. хочеться закричати, піднятися в небо, полетіти разом, побачити усю красу весняного світу.
Популярные вопросы