стрункі красуні-горобини на початку осені одягають червоне намисто з ягід і не знімають його впродовж зими, поки не зїдять яскраві намистинки пташки. зібрані в грона яскраві ягоди на початку осені гіркуваті. тварини ними не цікавляться, і ягоди залишаються на гілках до перших морозів.мороз робить ягідки солодшими, отож, на них з усіх боків злітаються пташки.
Ответ дал: Гость
зелен клен у саду,
я на зустріч з тобою іду.
дрібен дощик іде.
та куди ж ця стежина веде?
повен різних думок
я іду повз струмок.
ладен зірочку з неба
я дістати для тебе.
Ответ дал: Гость
вчора бабуся ірина розповідала діткам те що вона колись бачила, і це її дуже сильно вразило. ось і ввечері в парку дітлахи обсіли її, як курчата квочку і вона почала розповідь.
- одного гарного, зимнього ранку коли я ще була маленька я пішла грати на двір. коли я вишла я грала на вулиці з своїми друзями. ось ми дуже довго грали і загубила свою рукавичку. ми всі її шукали, а я дуже сильно змерзла в руки і пішла додому. коли я прийшла, то там були зачинені двері. я хотіла зігріти руки в кишенях, але там був сніг і я не могла покласти туди руки. я знову пішла до друзів. вони в мене звичайно запитали чому я повернулась. і я розповіла. мої руки почали покриватися морозом і я ледве ними ворушила. мому другові сашку стало мене дуже шкода і він дав мені свої рукавички, а сам пішов додому. напевно за іншими. ми ще грали і сашко також потім прийшов. я дуже була вдячна йому. потім коли я почала віддавати йому його рукавиці вон сказав мені, щоб я в них йшла додому. я звичайно дуже йому була вдячна і зразу не хотіла погоджуватись, але згодом я взяла його рукавиці і пішла додому. двері були зачинені тому, що моя мама ходила в магазин. потім я їй все розповіла і вона дуже добре оцінила вчинок сашка. діти я хочу, щоб ви завжди були такими дружніми і одим одному. цей вчинок можна назвати подвигом.
Ответ дал: Гость
скласти твір про гарні та погані риси власного характеру із використанням дієприслівникових зворотів пропоную так: як і будь-яка людина, я маю як гарні, так і погані риси характери. до поганих я можу віднести мрійливість та впертість, а до гарних - здатність самопожертви та відданість. мріючи, я ніби поринаю в інший світ, тому інколи ця риса мені завжає. що стосується упертості, то не дослухавши людину до кінця, я все одно роблю по-своєму. проте, непокоячись про інших, я завжди прийду на всім, хто цього потребує. я вважаю, що я зможу побороти свої негативні риси та стати кращою особистістю. дієприслівникові звороти в тексті: мріючи, не дослухавши, непокоячись.
Популярные вопросы