я дуже часто провожу часу з своєю найкращою подругою оленою. ми завжди розповідаємо один одному цікаві історії та новини. мені дуже подобається розмовляти з нею. під час розмови коли оленка розповідає про прочитану книгу, її слова ллються мов ріка і я заслуховуюся і забуваю про все насвіті гірке. ось чому мені приємно розмовляти з моєю подругою.
Ответ дал: Гость
найбільша тварина суші-слон.слони жувуть у вічнозелених вологих тропічних лісах африки і азії.шия слона дуже коротка,тому їжу з землі,з високих дерев він дістає хоботом.п,є слон також за хобота.слон їсть листя,траву,банани,молодий бамбук.та найбільше подобається йому гілки дерев.хоботом слон вириває цілі дерева.поваливши дерево,слон об; їдає його гілки.
Ответ дал: Гость
--о-о=-о ето схема до слова вчителька
Ответ дал: Гость
мой родной край - самый прекрасный на свете !
и сколько по земле я не ходил, но мой родной край, самый прекрасный !
Популярные вопросы