є багато людей які уявляють ,що у них є друзі,але коли з тобою трапляється біда вони кажуть вирішуй проблеми сам.
тому народ і каже у нашій дружбі наша сила,якщо ми будемо по справжньому дружити ,жаліти людей,виручати когость у нас буде набагато більше друзів тому.що таких друзів і шукають.але коли ви знайшли друга пам'ятайте що на вас надіються хочуть з вами дружити! наприклад у мене є подружка на яку я можу покластися її звати анічка у нас з нею багато чого спільного і ми сидимо за однею партою але колись я її майже не втратила тому,що знайшла ще друзів з своєю подружкою майже уже й не дружила ,але одного разу мої друзі мене підвели і мене виручила анічка.відтоді я зрозуміла що потрібно свого друга завжди крепко тримати за руки.
тож поважаймо і цінуймодружбу тому,що колись у біді нам буде потрібен друг а звирнутися уже й не буде ні до кого крім справжнього друга!
Ответ дал: Гость
з таким запитанням звертається він до кожної людини.без зайвих слів ,чітко ,ясно.кожен має замислитись ,хто вона в світі? , хто в суспільстві? ,в історії?
той хто не віре в себе має пам`ятати про цю унікальність на цій землі.кожен з нас несе відповідальністьза себе ,тому що "тільки сьогодні усе для тебе".залишити по собі гарні спогади " жити спішити треба " " кохати спішити треба " " аби не проспати".
Ответ дал: Гость
але цього літа я дуже хочу поїхати на море. найбільше мені подобається в криму. навколо гори, море тепле сонечко. можна багато загоряти, купатися, будувати фортеці на піску, поїхати на екскурсію в якій-небудь старовинний замок або ботанічний сад.мне дуже подобається море.воно широке-широке, глибоке-глибоке, таке невідоме, що іноді навіть трохи стає страшно, коли довго дивишся на нього. море - це що-то тихе і м'яке, близьке і далеке, тепле і прохолодне. і як приємно поринути в спекотний день в ніжну прозору воду - і плавати, пірнати, борсатися.
Популярные вопросы