як у нашій родині святкують різдво (українознавча змістова лінія) україна здавна вирізнялася силою віри у бога і масштабністю релігійних святкувань. ще з дитинства пам'ятаю солодкий дух різдвяних свят. якось старий сусід розповів, що час народження спасителя приблизно п'ять тисяч років від створення світу. тоді на небі засяяла нова зірка, яка і сповістила людству про народження христа. різдво христове православною церквою святкується сьомого січня. в україні це свято набуло суто родинного характеру. у такий морозний святковий вечір люди намагаються збиратися усією родиною лід одним дахом. наша родина збирається в бабусиній хаті, де пахне піччю та зеленою ялинкою, свіжим хлібом і кутьою. цього вечора усі забувають про якісь непорозуміння і сутички, вибачають один одному неповагу і кривду. уся родина активно готується до ушановування такої визначної події. у святвечір до святкового столу дванадцять обов'язкових пісних страв, які мають і певну символіку. наша вечеря починається запалюванням свічок і читанням молитви. далі святкування продовжується куштуванням запашної куті з однієї миски та інших страв. але найбільше різдво мені подобається тим, що зранку після святкування я отримую багато подарунків, особливо від бабусі.
Ответ дал: Гость
батько й мати – найрідніші і найближчі кожному з нас. від них ми одержуємо життя. вони вчать нас людських правил, оживляють нам розум, в наші вуста добрі слова. тому треба поважати своїх батька й неньку, тому, що вони нам дали це життя, тому що вони у нас єдині і більше таких немає на землі.
якщо ми будемо їх поважати то життя в нас буде краще ,як кажуть добро повертається добром.
Ответ дал: Гость
скласти діалог про пам’ятки історії та культури пропоную так: - привіт, марусю! як твоя робота над проектом з історії? - привіт, наталку. працюю. ти ж знаєш, що мені дісталась нелегка тема про пам’ятки історії та культури. - проте, мабуть, ти дізнаєшся під час роботи чимало нового. - так, ти права. я тепер знаю, що україна має чимало безцінних скарбів, серед яких фортеці, палаци, святині, архітектурні шедеври. - а де пам’яток найбільше? - на жаль, це визначити неможливо. але я можу сказати, що на закарпатті та львівщині більше всього фортець та замків, у київській області чимало святих місць та дуже вартісним є музей народної архітектури та побуту. - наша держава має багатовікову історію та культуру. тож не дивно, що вона має стільки унікальних витворів мистецтва. - якщо тобі цікаво, приходь до мене завтра, я тобі розповім більше про пам’ятки нашої області. - мені дуже цікаво. обов’язково завітаю. до зустрічі! - до завтра!
Ответ дал: Гость
н.втригубенко людмила валентинівна н. втригубенко леонід кирилович р.в.в.тригубенко людмили валентинівни р.в. тригубенка леоніда кириловичад.в.тригубенко людмилі валентинівні д. в. тригубенку леонідові кириловичуз.в.тригубенко людмилу валентинівну з.в. тригубенка леоніда кириловичао.в.тригубенко людмилою валентинівною о.в.тригубенком леонідом кириловичемм.в.на тригубенко людмилі валентинівні м.в.на тригубенку леонідові кириловичукл.в.тригубенко людмило валентинівно кл.в. тригубенко леоніде кириловичу
Популярные вопросы