йти як не своїми ногами - недвижимо ( не двигаясь )
жити на широку ногу - багато
опинитися просто серед неба - , переведите мне на (я не знаю украинского), и я вам добавлю в решении.
(если это раздаться, как гром среди неба, то прислівник-синонім будет "внезапно"
Ответ дал: Гость
іноді слово ранить не менше, ніж зброя.буває і таке, що людина поранена в саме серце образою чи страшною звісткою, вмерала від горя. від завданих зброєю ран можна і повністю вилікуватися, а люди поранені словом іноді все життя носять тягар образ.
тому треба завжди подумати перед тим, як сказати людині навіть правду. а ще треба вчитися пробачати іншим. тоді рани від образливого слова будуть швидко загоюватися і не залишати шрамів.
Ответ дал: Гость
синичка сиділа на тонесенькій гілочці,яка схилилася від її ваги.була вона трошки схожа на горобчика,але у неї ошатна жовта сорочка,чорний галстук,зеленувата спинка,яскраво-білі щічки ,чорна шапочка. чорні,жваві. причепившись до гілочки вона може провисати вниз головою.це можливо тому,що у неї довгі кігті на лапках.гострим довгим дзьобом синиця дістає з тріщин на деревах для себе поживу: комах,їхні личинки.а взимку вони їдять насіння.гнізда мостять у дуплах.а коли синичка співає,то трішки підіймає крильця,широко відкриває дзьобик і тремтить своїм крихітним тільцем.
Ответ дал: Гость
- привіт петрику! ти сьогодні йдеш на виставу?
- привіт наталко! звичайно іду. ось купив білети.
- я також іду. а ти де сидиш?
- в другому ряду на шістнадцятому місці. а ти?
- я у четвертому ряді на тринадцятому місці.
- до зустрічі наталко. через десять хвилин уже вистава.
Популярные вопросы