вона захоплює нас, бере в полон своєю чарівністю. слухаючи її, ми завмираємо від щастя і насолоди.треба мати особливу душу, щоб любити музику. чути мелодію навіть у співі вітру, шурхотінні листочків на деревах, у звуках морських хвиль, у весняних щебетаннях птаства чи в різнобарвному розмаїтті квітучих луків.недаремно ж у фольклорних творах музиці приділено стільки уваги. ще з дитинства ми пам'ятаємо, як у казках за тоненької сопілки люди перемагали злих ворогів, і гоїли рани, і прекрасних королівен у себе закохували.а який величезний вплив справляє на душу симфонічна музика! це не модна пісенька, що завтра ж вилетить з голови. вона здатна подарувати ні з чим незрівнянне хвилювання, ні на що не схожу радість. неповторне поєднання звуків зачаровує, може передавати різні настрої, пробуджувати гнів і гордість, сум та радість.ніщо так сильно не впливає на душу людини, як чудова музика. тому вона є вічним, невичерпним джерелом для кожного з нас.
Ответ дал: Гость
вогонь- загадкове явище. воно лякає у молнії, зачаровує вночі у поході.
без нього колись було неможливо приготувати іжу та освітити приміщення. за нього у легендах прометей пішов на безкінечні муки. без вогню не існувало би більшості заводів. але коли він виходить з-під контроля, то може трапитися велика біда. спалені будинки, загиблі люди, каліки з опіками. а пожежа в лісі чи в полі може призвести ще й до голоду й руйнуванню економіки країни.
вогонь - велика сила. але люди повинні контролювати її.
Ответ дал: Гость
дошкуляти- виводити з терпіння,з рівноваги,досаджати словами,діями,завдавати неприємностей.
жевріти- догоряти без полумя,тліти,слабо світитися,червоніти,мріти.
планета- небесне тіло кулястої форми, яке обертається навколо сонця і світиться відбитим сонячним світлом.
сльози- безбарвна прозора солонуватарідина, яку виділяють розміщені в очній ямці залози при деяких фізіологічних або психічних станах.
Популярные вопросы