мое місто-київ.це столиця україни.у киеві є багато культурних спадщин народу.також у мого міста багата легенда.я знаю,що його заснували три брати кий,щек,хорив та їхня сестра либідь.
у киеві є багато музеїв,театрів та галерей.є також ботанічний сад та інститут імені тараса шевченка.
я думаю,що моє місто найкраще! я дуже люблю київ!
Ответ дал: Гость
якщо людина не грамотна і не хоче вчитися, то скільки не кажи , що він розумник і все знає, від цого знань у ного не побільшає.
Ответ дал: Гость
усі твори з дпа 1-4 клас у книзі "відповіді до дпа" у вільному продажу
Популярные вопросы