все застигло ніби в очікуванні або від жаху. птахи більш не літають, комахи не гудуть.всі поховались. на деревах жоден листочок не ворухнеться.обрій темнішає прямо на очах. великі важкі хмари затулили небокрай. вже десь чути рокотання наближаючого грому.
і ось земля здригається. раз, другий. а за цим перші важкі краплини. ще між вибухами тримається тиша, але скоро це скінчиться.
тепер зрозуміло, що напочатку був не жах, а очікування часу, коли жага скінчиться, і все нап ється і омиється від пилу та спеки.
Ответ дал: Гость
є багато людей які уявляють ,що у них є друзі,але коли з тобою трапляється біда вони кажуть вирішуй проблеми сам.
тому народ і каже у нашій дружбі наша сила,якщо ми будемо по справжньому дружити ,жаліти людей,виручати когость у нас буде набагато більше друзів тому.що таких друзів і шукають.але коли ви знайшли друга пам'ятайте що на вас надіються хочуть з вами дружити! наприклад у мене є подружка на яку я можу покластися її звати анічка у нас з нею багато чого спільного і ми сидимо за однею партою але колись я її майже не втратила тому,що знайшла ще друзів з своєю подружкою майже уже й не дружила ,але одного разу мої друзі мене підвели і мене виручила анічка.відтоді я зрозуміла що потрібно свого друга завжди крепко тримати за руки.
тож поважаймо і цінуймодружбу тому,що колись у біді нам буде потрібен друг а звирнутися уже й не буде ні до кого крім справжнього друга!
Ответ дал: Гость
навіть від одного доброго слова стає краще й тепліше на душі. треба бути уважними до людей,берегти й дбати один про одного. доброта - це те, що може почути глухий і побачити сліпий. коли ти всім своїм серцем і відкритою душею бажаєш комусь того, що б побажав собі самому, то тоді і на серці просто добре стає. бажати добра людям необхідно, бо людина, яка не відчуває приязні до інших людей, руйнує себе як особистість. відданість людям, тепло і душевна доброта обовязково повернуться до тебе утоптаною стежиною добра. і люди будуть до тебе ставитись так само.
Ответ дал: Гость
потрібно придумати книгу про яку пишеш! і так само про фільм! "визнач головних героїв і їхні риси характеру тоді з друзями буде що обсудити! "
Популярные вопросы